Start Aktualności Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Email Drukuj PDF

W dniu 16 marca br na Sali narad Urzędu Gminy w Gidlach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Brało w nim udział po dwóch uczniów wyłonionych w drodze eliminacji wewnątrzszkolnych w grupie szkoły podstawowe oraz gimnazjum.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Góra i Mikołaj Borowik.

 

Komisja pod przewodnictwem kpt Mariusza Wojcieszko oceniła przygotowanie młodzieży szkolnej, która zmagała się z zadawanymi pytaniami z zakresu wiedzy pożarniczej.  W dwuetapowej rozgrywce (część pisemna i część ustna) wyłoniono zwycięzców, którzy w dniu 22 marca reprezentowali naszą Gminę podczas eliminacji powiatowych w KP PSP w Radomsku.

Niestety naszej drużynie nie udało się zakończyć zwycięsko tego etapu konkursu.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi

Do eliminacji gminnych młodzież została przygotowana przez Janusza Pachulskiego.